Międzynarodowy IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin, Wilkowice 27.10.2018 roku

W dniu 27.10.2018 roku reprezentacja KKMP "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec w składzie: Kamila Nalberska, Filip Czyżewski, Igor Kijak, Alicja Sala, Julia Pobideł, Adam Bednarczyk i Kornel Cegliński, uczestniczyła w Międzynarodowym IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin w Wilkowicach koło Bielska-Białej. Organizatorem turnieju był BC WKB Poland shihan Sławomir Dubiel z Bielskiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło 186 zawodników z 18 ośrodków szkoleniowych z Polski, Łotwy i Ukrainy. Nasi zawodnicy wywalczyli w sumie 4 medale: Alicja SALA - złoto, Julia POBIDEŁ i Filip CZYŻEWSKI - srebro, a Kamila NALBERSKA - brąz. Gratulujemy kolejnego sukcesu, OSU.

Kolejny dobry start naszych karateka

W dniu 13.10.2018 roku reprezentacja Kyokushin Karate Matsushima Polska  "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, startowała w Ogólnopolskim Turnieju Kyokushin Karate IKO Nakamura Poland w Białymstoku, którego organizatorem był Sport Club Białystok pod wodzą shihan Piotra Sawickiego oraz Fundacja "Naszpikowani". Do rywalizacji w kumite przystąpiło 150 karateka z 15 klubów z Polski. Szydłowiec reprezentowali: Julia Pobideł, Alicja Sala, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk, Igor Kijak i debiutujący Jakub Dwojak. Walki stały na bardzo wysokim poziomie, a niektóre kończyły się widowiskowo. Turniej wspierała Telewizja Regionalna TVP3. Swoją osobą turniej zaszczycili olimpijczycy Wojciech Fortuna (skoczek narciarski)
i Dariusz Snarski (bokser). Tym razem nasi zawodnicy zdobyli trzy medale: Julia POBIDEŁ - srebro, a Alicja SALA i Igor KIJAK - brąz. To już 36 medali w tym roku, a 257 w naszym dorobku. Serdeczne gratulacje, OSU.    

Wizyta u Tygrysków

W dniu dzisiejszym na zaproszenie pani Ewy Walczak, gościliśmy w niepublicznym przedszkolu Akademia Tygrysków w Szydłowcu. Podczas wizyty opowiadałem dzieciom o Karate Kyokushin, jak również demonstrowaliśmy techniki Karate oraz różne kombinacje na przyrządach treningowych. Każdy z maluchów mógł sam spróbować swoich sił na tarczach, przymierzyć hogo i kask ochronny. Największym wyzwaniem było odpowiadanie na zadawane przez dzieci pytania. Myślę, że sprostaliśmy zadaniu, a w nagrodę od dzieci otrzymaliśmy medal PRZYJACIEL PRZEDSZKOLA AKADEMIA TYGRYSKÓW. Dziękujemy za zaproszenie.   

Puchar Makroregionu Wschodniego, Legionowo 07.10.2018 roku

W dniu 07.10.2018 roku zawodnicy Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, w składzie: Julia Pobideł, Alicja Sala, Igor Kijak, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk i Filip Czyżewski uczestniczyli w Otwartym Pucharze Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite. Turniej odbył się w hali sportowo-widowiskowej Arena w Legionowie. Wzięło w nim udział 134 zawodników z 14 klubów Karate. I tym razem nasi zawodnicy nie zawiedli. Po stoczeniu kilku pojedynków w swoich kategoriach wiekowo-wagowych wywalczyli: złote medale - Julia POBIDEŁ, Alicja SALA i Igor KIJAK, a brązowe medale: Kornel CEGLIŃSKI i Adam BEDNARCZYK. Po stoczonych walkach na każdego zawodnika czekał koktajl witaminowy oraz profesjonalny masaż. Tylko pozazdrościć...

05.09.2018 roku (środa godz. 18, 30) rozpoczynamy nowy sezon treningowy 2018/2019

Zajęcia odbywać sie będą:

- poniedziałek, środa, piątek         - godz. 18, 30 - 20, 30 (grupa starsza)
- wtorek, czwartek                           - godz. 18, 00 - 19, 15 (grupa młodsza)

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Przyjdź i spróbuj swoich sił. Nigdy nie jest za późno.
Gwarantujemy:
- wysoki poziom wyszkolenia,
- udział w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych,
- udział w obozach i seminariach szkoleniowych,
- udział w egzaminach na kolejne stopnie szkoleniowe Kyu i mistrzowskie Dan. 

Przyjaciele klubu: