XIV obóz Kyokushin Karate Matsushima Polska

Po raz czternasty organizacja Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, była organizatorem siedmiodniowego letniego obozu szkoleniowo-wypoczynkowego w spokojnej i malowniczej miejscowości Mikoszewo nad polskim morzem. W obozie uczestniczyli karateka z Polski, Ukrainy, Austrii i Szwecji, zrzeszeni w organizacji I.K.O. Matsushima. Głównym instruktorem podczas obozu był Shihan Sergey Lukyanchikov - 6 Dan, wiceprezydent EKO i Branch Chief Ukrainy. Oprócz codziennych treningów karate nie zabrakło wycieczek oraz dobrej zabawy na plaży i na terenie ośrodka. Uczestnicy mogli przejechać się kolejką wąskotorową na odcinku Mikoszewo - Sztutowo. Wziąć udział w rejsie po Zalewie Wiślanym. Zwiedzić zamek w Malborku. Uczestniczyć w zajęciach z egzotycznymi zwierzętami. Sprawdzić się w parku linowym. Uczestniczyć w grach i zabawach na terenie ośrodka i na basenie. Podczas ostatniego wieczoru wszyscy uczestniczyli w sayonara (kolacji pożegnalnej) zakończonej ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Był to niewątpliwie bardzo ciekawy i intensywny obóz. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników obozu zarówno z Polski, jak i zagranicy. Szczególne słowa wdzięczności dla Shihan Sergeya Lukyanchokova za przekazaną wiedzę oraz dla kadry pedagogicznej, która czuwała nad bezpieczeństwem uczestników, OSU.

11 Europejski Letni Obóz Kyokushin Karate Matsushima

W dniach 01-04.08.2019 roku w Estonii, w miejscowości Narva, odbył się kolejny obóz Kyokushin Karate organizacji I.K.O. Matsushima. Organizatorem był sensei Shamil Guseynov. W obozie uczestniczyli karateka z 12 krajów tj.: Danii, Belgii, Ukrainy, USA, Niemiec, Finlandii, Włoch, Hiszpanii, Polski, Chorwacji, Rosji i Estonii. Głównymi instruktorami podczas obozu byli shihan Klaus Rex - 7 Dan (Dania), shihan Mark van Wallenghem - 7 Dan (Belgia), shihan Sergey Lukyanchikov - 6 Dan (Ukraina), shihan Ulf Nolte - 5 Dan (Niemcy) i sensei Sergey Doronin - 3 Dan (Ukraina). Codzienne treningi prowadzone były z podziałem na grupy, a każdy z instruktorów zajmował się innym zagadnieniem z dziedziny Karate Kyokushin. Podczas trwania obozu panowała wspaniała przyjacielska atmosfera. Polskę reprezentował sensei Robert Wyciszkiewicz. Kolejny rok treningowy przed nami, aby ponownie spotkać się na 12 europejskim obozie w 2020 roku w Chorwacji.  

Energylandia, 14.06.2019 roku

Wczoraj na zakończenie sezonu Ci którzy mieli ochotę, i Ci którym starczyło odwagi bawili się w parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Niezapomniane wspomnienia. Wyśmienita pogoda i przednia zabawa. Miejsce na odpoczynek, sprawdzenie się i pokonanie swoich lęków szczególnie w strefie ekstremalnej. Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy.

Przyjaciele klubu: