XIV Akademia Zimowa Karate Kyokushin Matsushima

Po raz czternasty podczas tegorocznych ferii zimowych Organizacja Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, zorganizowała akademię zimową. W ciągu dwóch tygodni spotykaliśmy się z naszymi podopiecznymi podczas codziennych treningów Karate. Zajęcia odbywały się z podziałem na grupy zaawansowania. Ponadto zorganizowane zostały zajęcia na stoku narciarskim w Krajnie oraz na miejskim lodowisku w Skarżysku Kamienna. Nie było czasu na nudę. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i służyli swoją pomocą przy realizacji tego przedsięwzięcia. Podziękowania składamy Dyrekcji Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu za udostępnienie zaplecza sportowego. XIV Akademia Zimowa Karate Kyokushin Matsushima mogła być zrealizowana dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Gminy w Szydłowcu, który przekazał na ten cel kwotę 2. 000 złotych. Serdecznie dziękujemy. OSU

Dziś zabawa na lodowisku

Dzisiaj w godzinach dopołudniowych bawiliśmy się na lodowisku w Skarżysku Kamienna. Jedni stawiali pierwsze kroki na lodzie, inni doskonalili umiejętności. Ogólnie było wesoło i ślisko.

A dzisiaj narty

W sobotę na turnieju, a dzisiaj rekreacyjnie na stoku w Krajnie. Wspaniała pogoda i bardzo dobrze przygotowany stok. Wszystko dopisało, a najbardziej nastroje. Jutro wyjazd na łyżwy. Zbiórka o godzinie 8, 50 na zajeździe przy ul. Kolejowej. Do zobaczenia, OSU.

VIII Międzynarodowy Turniej Karate, Rudnik nad Sanem 26.01.2019 roku

Początek roku i udany start zawodników Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec. W dniu 26.01.2019 roku na zaproszenie Leżajskiego Klubu Karate Kyokushin, reprezentacja w składzie Kamila Nalberska, Magdalena Siudek, Jakub Dwojak, Aleksandra Wyciszkiewicz, Igor Kijak, Alicja Sala, Julia Pobideł, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk i Filip Czyżewski uczestniczyła w VIII Międzynarodowym Turnieju Karate, który odbył się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.  Udział w nim wzięło 200 zawodników z 24 klubów z Polski i Łotwy. Szydłowieccy karateka startowali w kumite, jak również w kata. Mimo bardzo ciężkich pojedynków nasi wojownicy wywalczyli: w kata srebrne medale Julia Pobideł i Kornel Cegliński. W kumite złoty medal Julia Pobideł, a srebrne medale Kamila Nalberska, Igor Kijak, Alicja Sala i Kornel Cegliński. Czwarte miejsce w kumite zajął Filip Czyżewski. Całej ekipie serdecznie gratulujemy.

Przekaż 1%

W imieniu Organizacji Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, zwracamy się serdecznie z prośbą do Wszystkich, którzy mogą przekazać Nam 1% podatku dochodowego. Środki te zasilą naszą organizację i pomogą w zorganizowaniu takich przedsięwzięć, jak: wakacyjne wyjazdy, pozalekcyjne zajęcia sportowe dla naszych dzieci i młodzieży oraz uczestnictwo w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach karate w kraju i poza jego granicami. Imprezy organizowane przez naszą Fundację są za zwyczaj otwarte dla wszystkich chętnych. Nie zastanawiajcie się. Dla Was to tylko, a dla Nas aż 1%. Wszystkim darczyńcom z góry serdecznie dziękujemy. OSU !!!

Przyjaciele klubu: