11 Europejski Letni Obóz Kyokushin Karate Matsushima

W dniach 01-04.08.2019 roku w Estonii, w miejscowości Narva, odbył się kolejny obóz Kyokushin Karate organizacji I.K.O. Matsushima. Organizatorem był sensei Shamil Guseynov. W obozie uczestniczyli karateka z 12 krajów tj.: Danii, Belgii, Ukrainy, USA, Niemiec, Finlandii, Włoch, Hiszpanii, Polski, Chorwacji, Rosji i Estonii. Głównymi instruktorami podczas obozu byli shihan Klaus Rex - 7 Dan (Dania), shihan Mark van Wallenghem - 7 Dan (Belgia), shihan Sergey Lukyanchikov - 6 Dan (Ukraina), shihan Ulf Nolte - 5 Dan (Niemcy) i sensei Sergey Doronin - 3 Dan (Ukraina). Codzienne treningi prowadzone były z podziałem na grupy, a każdy z instruktorów zajmował się innym zagadnieniem z dziedziny Karate Kyokushin. Podczas trwania obozu panowała wspaniała przyjacielska atmosfera. Polskę reprezentował sensei Robert Wyciszkiewicz. Kolejny rok treningowy przed nami, aby ponownie spotkać się na 12 europejskim obozie w 2020 roku w Chorwacji.  

Energylandia, 14.06.2019 roku

Wczoraj na zakończenie sezonu Ci którzy mieli ochotę, i Ci którym starczyło odwagi bawili się w parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Niezapomniane wspomnienia. Wyśmienita pogoda i przednia zabawa. Miejsce na odpoczynek, sprawdzenie się i pokonanie swoich lęków szczególnie w strefie ekstremalnej. Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy.

III Open I.K.O. Matsushima Estonia Championship

W dniach 8-9.06.br. po raz ostatni przed przerwą wakacyjną, zawodnicy Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec w składzie Julia Pobideł, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk i Igor Kijak, uczestniczyli w międzynarodowym turnieju  Karate Kyokushin w Estonii. Przeciwnikami ich zarówno w kata, jak i kumite byli zawodnicy z Rosji, Białorusi, Łotwy, Ukrainy i Estonii. Mimo bardzo ciężkich pojedynków nasi zawodnicy zdobyli pięć medali. Kornel Cegliński w kata wywalczył srebrny medal, natomiast w kumite brązowy. Julia Pobideł i Adam Bednarczyk w kumite złote medale, a Igor Kijak brązowy. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy zrealizować wyjazd naszych zawodników do Estonii.

Przyjaciele klubu: